
Wist je dat 42% van de Limburgers binnen 10 km van zijn/haar werk woont, maar dat 64% daarvan nog steeds de auto neemt? Terwijl fietsen voor medewerkers en werkgevers heel veel voordelen oplevert. Met de juiste ondersteuning kunnen we dit veranderen!

06 21 66 02 19
Wil je ook meer medewerkers op de fiets krijgen? Maak dan gebruik van onze fietsstimuleringscampagne. De campagne bestaat uit drie periodes: één in het voorjaar, nazomer en najaar, elk met een eigen focus. Hieronder ons aanbod voor 2025:
Fietscampagne 2025
Frisse start pakket – voor nieuwe werknemers
E-bike probeeractie – krijg een maand lang 3 gratis e-bikes om te proberen
Posifietsplanner – online tool om je fietsreis (naar werk) in te plannen
De beschikbare campagnetoolkits kun je hier downloaden:
Van een paar duizend trucks per jaar naar enkele schepen per week: KLG Europe, met een vestiging in Venlo, laat zien dat het kan. Dat is niet alleen goedkoper, maar ook veel beter planbaar. Voor vervoer dat wél over de weg gaat, doet KLG er ook alles aan om dit slimmer en duurzamer in te richten. Mede met hulp van onze logistiek makelaar Michel Oldenburg.
Transport over water van containers biedt grote voordelen. Het is betrouwbaar, kosteneffectief, efficiënt én geeft een forse CO₂-reductie. Ook met één container loont het al om deze per schip te vervoeren. De logistiek makelaars van Trendsportal helpen ook jouw bedrijf graag om de overstap van weg naar water te maken.
Heb jij een idee hoe we de Noord-Limburgse wegen veiliger maken voor grote voertuigen en kwetsbare weggebruikers? Dien je idee in voor 2 juni 2026 en maak kans op 25.000 euro om je idee uit te voeren! Deze challenge is onderdeel van de Startup in Residence Intergov.
Programmabureau
secretariaat@trendsportal.nl
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen!