
16 mei 2024 is de landelijke ‘Fiets naar je werk’-dag. In samenwerking met Midden-Limburg Bereikbaar en Zuid Limburg Bereikbaar probeert Trendsportal deze dag zoveel mogelijk Limburgers op de fiets te krijgen! Doen jullie mee?

06 15 24 19 70
Waarom zou ik fietsen naar het werk stimuleren?
Fietsen ontspant, fietsen is voordelig, en fietsen is duurzaam. Met andere woorden; het geeft fittere, vrolijkere en productievere collega’s, het draagt bij aan de duurzaamheid van jullie organisatie, aan maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) en Corporate Social Responsibility (CSR) én het levert meer op dan het kost.
Als je binnen jouw organisatie fietsen wil stimuleren én je collega’s die al fietsend naar het werk komen wil belonen zijn er tal van leuke acties om te doen. Het organiseren van een eigen ‘Fiets naar je werk’- dag bijvoorbeeld. Maar hoe organiseer je een effectieve ‘Fiets naar je werk’-dag? En wat levert het op? Voor ondernemingen in Limburg hebben een handige 'fiets naar je werk'-dag toolkit ontwikkeld. En een handige folder met daarin een stappenplan waar je zoal aan kunt denken bij het organiseren van een 'fiets naar je werk'-dag.
Tip 1: Ga die dag zelf op de fiets naar je werk en post een foto van jezelf op de fiets en deel een bericht op social media met #fietsnaarjewerkdag #posifiets #daszogefietst #fietsstimulering #goede voorbeeld #trendsportal #middenlimburgbereikbaar #zuidlimburgbereikbaar.

Klik op de afbeelding om te downloaden.
Klik op de afbeelding om te downloaden.
Social media:
A3 poster om zelf te printen:
A3 poster om te laten drukken:
Leerlingen van zes basisscholen in Noord-Limburg hebben het afgelopen schooljaar samen 59.007 High-Fives gescoord. Daarmee legden ze 147.519 kilometer lopend of fietsend af en een kwart van de deelnemende leerlingen ging aan het einde van het schooljaar structureel minstens één dag per week vaker actief naar school dan bij de start.
Midden Limburg Bereikbaar trapt deze maand twee nieuwe fietscampagnes af, onderdeel van Da's zo gefietst: Fiets je Fris voor werkgevers en forenzen, en de Fiets naar je Werk Box voor MKB-ondernemers. Beide campagnes hebben één doel: meer Limburgers vaker op de fiets.
Stap je als ondernemer over op een elektrisch wagenpark en eigen laadpalen? Of wil je het aantal laadpalen uitbreiden? De Logistieke Laadgidsen berekenen graag hoeveel bestelwagens, bakwagens en/of trekker-opleggers je kunt laden binnen je huidige netaansluiting. Daardoor weet je of je een zwaardere netaansluiting nodig hebt, nu of over een tijdje. Door netcongestie zijn er lange wachttijden voor een nieuwe of zwaardere netaansluiting, dus het is slim om deze op tijd aan te vragen!
Programmabureau
secretariaat@trendsportal.nl
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen!